Psychiatrická nemocnice Jihlava

Certifikát  Certifikát  
NACHÁZÍTE SE: ÚVOD Pavilony Pavilon 4

Pavilon 4

Oddělení 4A

Oddělení 4A je oddělení následné péče pro ženy s kapacitou 33 lůžek. Je určeno pro dlouhodobou léčbu dlouhodobě psychiatricky nemocných. Na oddělení jsou přijímány pacientky především z ostatních oddělení léčebny. Probíhá zde také dlouhodobá psychiatrická rehabilitace, která spočívá ve snaze rozvinout zachované funkce, případně zabránit zhoršování funkcí poškozených.

U nemocných s nejtěžším postižením poskytuje oddělení péči symptomatickou, převážně ošetřovatelského charakteru. Vzhledem k časté koincidenci nemocí duševních tělesných úzce spolupracuje s pracovištěm interním, neurologickým a rehabilitačním.

Oddělení 4B

Oddělení 4B je detenční mužské oddělení určené pro dlouhodobou léčbu závažných psychických poruch s psychomotorickým neklidem a pro výkon ústavních ochranných psychiatrických léčeb. Kapacita oddělení je 34 lůžek.

Oddělení 4C

Oddělení následné péče pro muže s kapacitou 26 lůžek určené pro nemocné s chronickou formou  psychotického onemocnění často již kombinované s jakoukoliv formou přidružené demence. I zde probíhá částečná psychiatrická rehabilitace. Na oddělení jsou přijímáni pacienti především z ostatních oddělení léčebny.

Vzhledem k časté koincidenci nemocí duševních tělesných úzce spolupracuje s pracovištěm interním, neurologickým a rehabilitačním.

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Psychiatrická nemocnice Jihlava
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Copyright © 2018 plj.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.