Psychiatrická nemocnice Jihlava

Instagram  Facebook  Certifikát  Certifikát  
NACHÁZÍTE SE: ÚVOD Pavilony Pavilon 1

Pavilon 1

Oddělení 1A

Oddělení 1A je otevřené koedukované oddělení poskytující komplexní péči především pacientům s úzkostnými, depresivními a somatoformními poruchami a poruchami vyvolanými stresem. Pacienti jsou přijímáni po předchozím objednání na doporučení ambulantního psychiatra nebo překládáni z přijímacích oddělení PNJ. Oddělení má vypracován psychoterapeutický program, založený na skupinové, individuální a rodinné psychoterapii. Součástí komplexního léčebného programu je i farmakoterapie a další terapeutické aktivity – fototerapie, arteterapeutické skupiny, skupinová terapie s keramickou hlínou, hipoterapie, muzikoterapie, relaxační techniky, psychoedukace, pohybová terapie.

Oddělení 1A také zajišťuje centrální elektrokonvulzivní terapii pro pacienty se závažným, farmakorezistentním či život ohrožujícím duševním onemocněním. K tomuto účelu slouží samostatné pracoviště na pavilonu I.

Centrální příjem pacientů

Centrální příjem pacientů se nachází v přízemí pavilonu I. Slouží k přijetí pacienta k hospitalizaci v Psychiatrické nemocnici Jihlava. Příjmový lékař zhodnotí celkový zdravotní stav pacienta a určí, na kterém oddělení bude léčen. Pacienti jsou přijímáni na základě doporučení ambulantního psychiatra, praktického lékaře, případně jiného ošetřujícího lékaře nebo Zdravotnické záchranné služby.

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Psychiatrická nemocnice Jihlava
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti
Nastavení cookies
Copyright © 2024 plj.cz | realizace 3nicom websolutions s.r.o.