Psychiatrická nemocnice Jihlava

Instagram  Facebook  Certifikát  Certifikát

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI: DENNÍ VRÁTNÝ(Á)

Požadujeme:
  • dobré komunikační schopnosti, ochota  při řešení vzniklých situací
  • příjemné jednání s návštěvami a při telefonickém styku
  • základní znalosti práce na počítači
  • vhodné i pro osoby ZPS

Základní náplň práce a nabízíme:
  • podává informace o zaměstnancích i hospitalizovaných pacientech zástupcům firem a návštěvám
  • spolupracuje s ostatními zaměstnanci nemocnice
  • zabezpečuje provoz telefonické ústředny a spojuje hovory na jednotlivá oddělení
  • mimo pracovní dobu distribuuje poštovní zásilky přicházející do nemocnice
  • plní funkci pracoviště a ohlašovny požárů
Nástup:                                                            1. ledna 2025
Ukončení přijímání životopisů:                        25. října 2024

Výběrové řízení proběhne po datu 25.10.2024, s jednotlivými zájemci bude dohodnut termín a čas pohovoru na personálním oddělení.
V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis na mail:  m.skorpik@pnj.cz , popř. jej přinese osobně na personální oddělení nemocnice.

Personální oddělení a mzdová účtárna - Vedoucí oddělení

Milan Škorpík

Tel: 567 552 188
E-mail: personalni@pnj.cz

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti