Psychiatrická nemocnice Jihlava

Instagram  Facebook  Certifikát  Certifikát

Hledáme zaměstnance na pozici Sanitář/ka

Požadujeme:

  • osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu práce sanitáře
  • zájem o práci sanitáře a o práci s nemocnými pacienty
  • schopnost pracovat v týmu
  • pro klientský přístup, ochota pomoci, empatie,
  • schopnost samostatného řešení úkolů,
  • odpovědnost, ochotu k dalšímu sebevzdělání a loajalitu
  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Základní náplň práce a nabízíme:

  • vykonává pod přímým vedením všeobecné sestry pomocné a obslužné činnosti při poskytování specializované ošetřovatelské péče pacientům se závažnými změnami psychické stavu, pomoc při ergoterapii, fyzioterapii apod.
  • doprovází, nebo převáží nemocné k vyšetření, ošetření, nebo při přemístění na jiná oddělení
  • provádí mytí a desinfekci lůžek nemocných, výměnu ložního prádla,
  • doprovází skupiny nemocných při léčbě prací, či při jiném výkonu zaměstnání (práce na zahradě, vycházky do parku apod.)
  • práci v akreditovaném zdravotnickém zařízení jak jen v ranním, tak i ve směnném provozu
  • další osobní a profesní rozvoj,
  • platové zařazení podle platných právních předpisů, příplatek za práci v psychiatrickém zařízení + po zapracování osobní příplatek
  • zaměstnanecké výhody – 6 týdnů dovolené, možnost závodního stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou z FKSP, zvýhodněné mobilní tarify
  • nástup ihned, nebo dle dohody
V případě zájmu o tuto pozici zašlete písemnou žádost doloženou strukturovaným životopisem na níže uvedený e-mail.

Vizitky

Personální oddělení a mzdová účtárna - Vedoucí oddělení

Milan Škorpík

Tel: 567 552 188
E-mail: personalni@pnj.cz

Naši PARTNEŘI a spřátelené organizace

KONTAKTNÍ SPOJENÍ
Brněnská 455/54
586 24  Jihlava

Telefon: +420 567 552 111
E-mail: pnj@pnj.cz
Prohlášení o přístupnosti